sty 21

pensja

Kto dostaje pensję na miesiąc? A tym bardziej minimalną?  Podwyżka do 1.01 to wypłata najszybciej 1.02 czyli tabela powinna być jeszcze po starych pensjach 1500..:D..Litwa nie ma 444€ tylko mniej..i liczymy ją jako brutto czy netto bo nasza jest netto…Jakby nie patrzeć mamy niskie ceny żywności bo nic innego tutaj nie ma tańszego..A tańsze jedzenie jest lepsze od tego droższego zachodniego – o rozbieżnych poziomach jakości w ramach tej samej sieci ale w innych krajach już wiele pisano..hyba w socjalnym a nie gminnym mieszkaniu mieszka z takimi polatami i niech mi pan poda adresy sklepow z jedzeniem bo u was to chyba zadarmo rozdaja a wzol pan pod uwage jakis kredyt bo na podlodze pan chyba niespi a dopracy to piechota chodzi .Przy takiej pensji to nie zycie tylko wegetacja a tacy jak pan to do epoki kamienia nas sprowadza a nie XXI wiek .zycze powodzenia !

A nie dawno było o heicie – jak się czyta takie zestawienie – to hejt sam się ciśnie
ktoś powiedział że nie powiedzenie całej prawdy to też kłamstwo. Ale kłamstwo przeważnie ładnie wygląda. Dla mnie ten artykół to przykład braku rzetelności albo świadome naigrywanie się ze sporej części społeczeństwa.

A nie dawno było o heicie – jak się czyta takie zestawienie – to hejt sam się ciśnie ktoś powiedział że nie powiedzenie całej prawdy to też kłamstwo. Ale kłamstwo przeważnie ładnie wygląda. Dla mnie ten artykół to przykład braku rzetelności albo świadome naigrywanie się ze sporej części społeczeństwa.Tutaj są podane ceny żywności a przecież nie samym jedzeniem człowiek żyje. A gdzie wszystkie opłaty mediów, to o tym się nie pisze. Uważam, że nasze życie, to nie życie, to jest wegetacja. To, że człowiek jest stary, to już nic do życia nie potrzebuje. A pralka wysiada, lodówka nie pracuje jak powinna, takich przykładów zapewne było by wiele. A za co się pochować jak pochówek drogi. A przydałby się jakiś pomnik.

komentarzy:
Komentarze są wyłączone